www.rozvoz-potravin-ov.cz - hlavní stránka

Naše kamenná prodejna

Adresa

Generála Hrušky 1199/6
Ostrava – Mariánské Hory
709 00

Fotografie

Fotografie prodejny. Fotografie prodejny. Fotografie prodejny. Fotografie prodejny.

Informace pro Vás

Dobrý den všem,
Naši kamennou a internetovou prodejnu jsme otevřeli 23. 9. 2009. na adrese Generála Hrušky 1199/6 v Ostravě Mariánských Horách PSČ. 709 00

Otvírací doba kamenné prodejny je Pondělí – Pátek 6,00 - 20,00 hod. Sobota 7,00 – 20,00 hod. Neděle 8,00 - 20,00 hod.

Denní rozvoz potravin provádíme 365 dní v roce, 7 dní v týdnu od 10,00 – 20,00 hod. Noční rozvoz provádíme pouze z pátku na sobotu a ze soboty na neděli a to od 22,00 – 04,00 hod. Dále dle obchodních podmínek.

V této době Supermarketů jsme si řekli: lidé by potřebovali pohovořit, poradit a mít skvělý přístup. Když jsem procházel Kaufland nebo Tesco a nemohl jsem najít nikoho, kdo Vám poradí, sežene něco do druhého dne nebo se aspoň na Vás pěkně usměje, jsem dostal nápad. Všichni mi říkali jste blázni, vždyť jim nemůžete konkurovat. Opravdu jsme šli hlavou proti zdi? I vy si to myslíte? Nechtěli jsme zůstat u pultové prodejny, tak jsme otevřeli mini samoobsluhu. O pár dní později nás nenapadlo nic nového, otevřeme novou internetovou prodejnu. Pražské internetové prodejny typu free delivery food service jsou skvělé a ani nevím jak vytvořit tak velký sortiment zboží, ale pořád věřím, že jednou postavíme ryzí český Kaufland a čeští patrioti budou nakupovat u nás. Víte, vedle nás jsou dvě večerky a jeden majitel nám řekl:tak jste vykopali Válečnou sekyru. Druhá majitelka nám řekla no tak budeme bojovat. Nevím, jestli se nacházím v bojové linii v Iráku nebo v Čechách. Já jim jenom vzkazuji – až budete číst tyto stránky a vy je číst budete. Mám Vás rád. A jestli tomu nevěříte, láska hory přenáší a já věřím, že to dokážeme. Pokud jste taky takoví nadšenci nebo investoři, ozvěte se. Říká se, že ve dvou se to lépe táhne a je to pravda. Moje skvělá žena Mirka se mnou před otevřením nespala 48 hodin. Taky jedna jedinečná žena Monika, která nám pomohla a pomáhá a bez ní bychom měli o hodně práce více. Taky nám dává hodně psychické podpory. Ještě bych chtěl poděkovat ing. Tomanovi za jeho skvělé knihy, obzvlášť Debordelizace hlavy, kterou doporučuji přečíst. Taky děkuji všem zaměstnancům firmy Makro v Ostravě, kteří nám hodně pomohli před otevřením prodejny. A nerad bych zapomněl poděkovat zaměstnancům Obecního úřadu v Mariánských Horách, od kterého jsme získali prostory pro začátek podnikání. Říká se, že úředníci na úřadech jsou drsnější, ale u nás v Mariánských Horách jsou to profesionálové. Nakonec děkuji firmě Adua,Pekařství Boček, PNS,Dopravnímu podniku Ostrava, Jospo, Majka EŠV, Familky, Marvel, Nosreti a úplně nakonec svým kamarádům Petrovi a Alfredovi. Víte, že většina milionářů začínala ve velkých dluzích a dokázali jít nahoru. A co na to človíček u televize? Řekne: „zas jeden co měl štěstí“. Myslím si, že to není jen o štěstí, ale o velké dřině. Moje přání je vytvořit podnik kde se bude chtít dostat každý schopný člověk a chtít něco dokázat a věřte mi možná i vy u nás budete pracovat a budete jednou konečně spokojení. Rád bych dále rozšířil i další služby, které Vám později nabídneme.

Přeji Vám vše nejlepší a těšíme se nashledanou.
Roman Žinčík

zpět


Copyright © 2017 Rudolf Veselý, vesely.to. || Je zakázáno používat části tohoto webu bez souhlasu autora. || Powered by Zen Cart.
Masáže Ostrava - Masérna Na Dlani Mariánky